Kategorijos
Riptide Greičio tepalas - Drėgnoms sąlygoms 30ml
16,00 €
  • Nauja

Riptide Greičio tepalas - Drėgnoms sąlygoms 30ml

16,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

Vystant guolių tepalą riedlentėms buvo mūsų darbotvarkėje keletą metų, nes niekada nebuvome visiškai patenkinti turimais tepalais. Kai rimtai pradėjome išvardinti savybes ir našumą, kurio mums trūko, žinojome, kad turime pasikliauti mūsų komandos ilgų atstumų specialistais kaip pagrindiniais bandymų ekipažu - Andrew Andras, Kyle Yan ir Harrison Tucker. Pagrindinė priežastis buvo jų gebėjimas greitai atpažinti ir įvertinti, kas veikia ir kas neveikia, siekiant sumažinti guolių trintį, nes jie įveikia tūkstančius mylių stumiant, siurbiant ir važiuojant be gravitacijos pagalbos. Ilgų atstumų treniruotėse tepalo efektyvumas tampa akivaizdus ir yra didžiulis veiksnys išlaikant greitį, taupant energiją ir didinant nuvažiuotą atstumą. Varžybose šis pranašumas gali būti pakankamas, kad laimėtų - ką visi trys mūsų komandos nariai įrodė daugybę kartų!

Papildomi bandymai buvo atliekami labai drėgnomis sąlygomis, kur drėgnas formulavimas įrodė esąs ypač atsparus drėgmei. Mūsų komandos nuokalnių specialistai taip pat patvirtino padidėjusį sukimosi greitį ir sumažėjusias aptarnavimo reikalavimus naudojant tiek sausą, tiek drėgną formulę, ir šie bandymai buvo atlikti visoje Europoje ir JAV per pastaruosius metus.

Kalbant apie formulių mokslą, kreipėmės į geriausius, kuriuos žinome, kai kalbama apie tepimą: Mobil. Mes klausinėjome jų mokslininkų, studijavome daugybę tyrimų straipsnių ir skaitėme daugiau saugos duomenų lapų (MSDS), nei galima įsivaizduoti! Po išsamių bandymų sudarėme tikslią komponentų kombinaciją, kurios ieškojome, rezultatu tapo dvi formulės - viena drėgnoms sąlygoms, kita sausoms. Jos gali būti naudojamos ir drėgnomis, ir sausomis sąlygomis be beveik jokių trūkumų, tačiau jos puikiai veikia savo nurodytoje aplinkoje. Jos taip pat gali būti naudojamos ekstremaliomis sąlygomis, tiek karštu, tiek šaltu oru, kadangi jos buvo specialiai suformuluotos su labai aukštu klampumo indeksu. Tai reiškia, kad temperatūra turi labai mažą įtaką tepalo srautui - tepalą galite laikyti šaldiklyje ir jis vis tiek tekės taip pat lengvai kaip kambario temperatūroje! Be daugybės aliejų rūšių mišinyje ir jų proporcijų drėgnoms ir sausoms sąlygoms, pridėjome submikroninį sausą tepalą, kuris turi daug mažesnį trinties koeficientą nei teflonas. Tai leidžia guoliams ilgiau išlaikyti didžiausią efektyvumą.

Jei jūsų guoliai yra nauji arba be jokio purvo, tiesiog pridėkite RipTide Wet arba Dry priklausomai nuo tikėtinų sąlygų. Jei jūsų guoliai yra nešvarūs, siūlome nuimti tiek vidinius, tiek išorinius skydelius ir pamirkyti guolius žibale juos valant. (Naudokite gumines, vinilines ar lateksines pirštines ir laikykite toli nuo ugnies šaltinių ar atviros liepsnos!) Laikykite guolio centrą ir sukite išorinę žiedą į abi puses, kol panardintas žibale. Tada ištraukite kiekvieną guolį atskirai ir nusausinkite ant popierinio rankšluosčio. Geriausia naudoti suspaustą orą, kad išpūstumėte perteklinį žibalą, bet jei neturite kompresoriaus ar oro skardinės, kurią naudojate klaviatūrai, naudokite popierinį rankšluostį, kad sugertumėte, ką išspaudžiate iš guolio rankomis. Be to, būtinai išvalykite skydelius po guolių žibale (tai jų nepažeis kaip acetonas), nes skydeliai dažniausiai būna nešvaresni nei guoliai ir, jei jie nėra išvalyti, lengvai gali perkelti purvą ant naujai išvalytų guolių. Kai guoliai ir skydeliai yra švarūs ir sausi, sumontuokite išorinį skydelį ir pridėkite RipTide Speed į guolius. Prieš naudojimą gerai suplakite buteliuką, kad užtikrintumėte vienodą sauso tepalo pasiskirstymą, tada sukite guolius į abi puses, kad tinkamai padengtumėte maksimaliam efektyvumui. Įdėkite vidinį skydelį, jei norite, surinkite ratukus ir važiuokite!

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės