Balansinė lenta + volelis + kilimėlis
97,00 €

Balansinė lenta + volelis + kilimėlis

97,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

Tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems naudotojams, Balansinė lenta yra nuostabus priedas pusiausvyrai ir motoriniams įgūdžiams lavinti. Bendradarbiaujant su geriausiais sportininkais ir ekspertais sukurtos trikovės lentos yra puikus būdas pagerinti savo vikrumą ir fizinę formą. Be to, jos yra puikus pasiruošimas daugeliui pusiausvyra paremtų sporto šakų, pavyzdžiui, snieglenčių sportui, burlenčių sportui ar slidinėjimui.

Vis dėlto svarbiausia, kad važinėdami Balansine lenta patirsite daug džiaugsmo. Ant jos galite atlikti begalę triukų ir pratimų. Kadangi lentą galite nešiotis su savimi, galite ją naudoti ir patalpose, ir lauke. Triukų lentos padeda gerinti pusiausvyrą, stabilumą ir kūno kontrolę bei stiprinti giliuosius pilvo ir nugaros raumenis. 

Pagaminta iš aukštos kokybės 9 sluoksnių klevo, lenta yra itin lanksti. Be to, ji pasižymi perregimu paviršiumi kuris neleidžia slysti ir užtikrina geresnį sukibimą. Apatinėje lentos pusėje esantys apsauginiai ribotuvai puikiai tinka pradedantiesiems, nes leidžia jiems jaustis užtikrinčiau - patyrę naudotojai gali juos lengvai pašalinti. Balansavimo lenta "BoarderKING Wave" komplektuojama su 66 x 183 cm priešslystančiu kamštiniu padu ir 10 x 45 cm kamštiniu cilindru puikiai tinkančiu pradedantiesiems.    

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės

24%