Kilnojamas ir reguliuojamas krepšinio stovas Avento Legendary
288,00 €
320,00 €
  • Tik internetu
  • Nauja
-10%

Kilnojamas ir reguliuojamas krepšinio stovas Avento Legendary

288,00 €
320,00 €

Statusas

Užsakymas tik internetu. Pristatymas per 4-8 darbo dienos.

Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

• mobilus metalinis krepšinio stovas

• metalinis strypas, skersmuo apytiksl. 8 cm, reguliuojamas aukštis nuo apytiksl. 225 cm iki apytiksl. 305 cm

• 16 mm metalinis žiedas su epoksidine danga, skersmuo apytiksl. 45 cm

• oro sąlygoms atsparus nailoninis tinklas

• PE pagrindą galima užpilti smėliu arba vandeniu, kad būtų stabilumas, matmenys apytiksl. 108x74x17 cm

• Lengvas mobilumas dėl tvirtų įmontuotų ratų

• kvadratinė skaidri lenta su plieniniu rėmu, matmenys apytiksl. 107x72x3 cm

• naudoti viduje ir lauke

Praktikuokite tobulą „slam dunk“ ar savo legendinį šūvį su „Avento Legendary“ krepšinio stove. Šis tvirtas krepšinio stovas idealiai tinka papildomoms treniruotėms ir, žinoma, rimtiems krepšinio žaidimams su draugais! Krepšinio stulpas pagamintas iš tvirto, nerūdijančio plieno ir turi oro sąlygoms atsparią krepšinio lentą. Dėl šios patvarios medžiagos stovas tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauke. Idealiai tinka mokyklos kieme, lauke sode ar važiuojamojoje dalyje. Nesvarbu, ar tai būtų rungtynės vienas prieš vieną, ar rungtynės su draugais, krepšinio lanko stovas tinka visų tipų krepšiniui ir yra idealus treniruoklis tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Galinė plokštė (107 x 72 cm) pagaminta iš skaidraus kompiuterio ir nerūdijančio plieno bei turi metalinį krepšelio žiedą su epoksidine danga. Krepšelyje yra oro sąlygoms atsparus nailono tinklas. Krepšinio stovo pagrindą lengva pasverti smėliu (apie 90 kg) arba vandeniu (apie 80 kg). Tai užtikrina, kad stovas išliks stabilus ir suteikia papildomo stabilumo; Dėl šios priežasties krepšys gali būti sumuštas ir galite mėgautis tikru „slam dunk“! Pagrindas taip pat turi įmontuotus ratukus, kurie leidžia be vargo laikyti arba perkelti stovą kur tik norite. Tokiu būdu galite organizuoti treniruotę ar žaisti rungtynes ​​bet kurioje norimoje vietoje. Krepšelis tinka įvairaus ūgio žaidėjams. Reguliuojamas stulpas leidžia padėti krepšį maždaug aukštyje. 225 ir daugiausia apytiksliai. 305 cm. Tai taip pat yra oficialus žaidimo aukštis. Su šiuo didžiuliu standartu galite treniruotis daugelį metų ir žaisti krepšinį įvairiais lygiais. Standarte yra instrukcija su montavimo instrukcijomis ir išskirtinis krepšinis.

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės