Balansinis dviratukas Movino Classic - Raspberry Green
37,19 €
39,99 €
  • Tik internetu
-7%

Balansinis dviratukas Movino Classic - Raspberry Green

37,19 €
39,99 €

 

Pristatymas

Prekės pristatymo laikas nurodytas prie kiekvienos prekės. Pristatymo trukmė priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo ir užsakymo pateikimo laiko. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

„Movino Classic“ balansinis dviratis padės jūsų vaikui tobulėti nuo 2 metų važiuojant dviem ratais. Paprastas dizainas leidžia saugiai važiuoti. Vaikas,  bet kuriuo metu gali pėdas pastatyti ant žemės, todėl pradedančiajam dviratininkui suteikiamas didelis saugumo jausmas. „Movino Classic“ leidžia sutelkti dėmesį į svarbiausius dviračio važiavimo pagrindus, kurie moko išlaikyti pusiausvyrą ir balansą.

Pagrindinės dviračio savybės: EVA putų padangos, kurių nereikia pripūsti. EVA medžiagos privalumas yra mažas svoris ir didelis patvarumas. Ergonomiškas ir minkštas balnas jo forma ir dydis yra optimalūs 2–5 metų vaikams. Lengvas ir patvarus plieninis rėmas. Dviračių rėmas pagamintas iš plieno su optimaliai parinktais parametrais, todėl lengvas ir patvarus.

Balansinio dviračio svoris: 3,1 kg.

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės