Kategorijos
2022 Blunt Prodigy S9 Oil Slick
228,00 €

2022 Blunt Prodigy S9 Oil Slick

228,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

"Blunt Prodigy“ paspirtukai neabejotinai yra populiariausi laisvo stiliaus paspirtukai visame pasaulyje. 2022 m. devintos kartos Prodigy linija dar kartą sustiprino žaidimą su naujais komponentais ir aukštos kokybės dalimis.

9 serijoje yra profesionalaus lygio paspirtuko komponentai, atnaujintos ir unikalios naujos spalvos.

Prodigy 6061-T6 aliuminio platforma su iškirptu pagrindu yra naujoviškai sukurta taip, kad sumažintų svorį ir išlaikytų aukščiausią našumą, kartu su aukščiausios kokybės apdaila. Ant platformos yra užklijuota aukštos kokybės sukibimo juosta ir patvarūs komponentai – nailoninė priekinė plokštė, galiniai įdėklai ir nailoninės stabdžių sistemos. 9 serijos paspirtuką papildo didelio tankio aliuminio Reaper stiliaus strypai, apvynioti dviejų varžtų 6061 aliuminio gnybtu ir TPR rankenomis. Šis visas paspirtukas rieda ant 120 mm x 24 mm 86a klasės poliuretano ratų su geriausiais ABEC 9 guoliais. Aliuminio IHC šakės yra suderinamos su ratais iki 125 mm x 30 mm.

Apie gamintoją Blunt / ENVY

Australų prekės ženklas  BLUNT  buvo sukurtas 2009 m. buvusio profesionalaus BMX dviratininko Dinny Spicerio. Jis greitai tapo lyderiaujančiu triukinių paspirtukų srityje. Jo įvaizdį puoselėja tokie pripažinti sportininkai kaip Jonathan Perroni, Flavio Pesenti arba Raymond Warner ir Matis Neyroud. Prekės ženklas "Blunt", Jungtinėse Amerikos Valstijose dar žinomas kaip "Envy", siūlo sukomplektuotus paspirtukus, taip pat atsargines dalis, pavyzdžiui, dekus, vairus ir ratus, skirtus važinėti riedlenčių parke ir gatvėje. "Blunt" gaminiuose derinama kokybė ir našumas, kad būtų patenkinti visų raiderių - nuo pradedančiųjų iki profesionalų - poreikiai ir norai.
Ratukų skersmuo: 120 mm
Ratukų plotis: 24 mm (standartinis)
Decko ilgis: 49,5
Decko plotis: 12
Spaudimo sistema (kompresija): IHC
Vairo aukštis: 62
Vairo plotis: 56
Vairo tipas: Y forma
Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Jums taip pat gali patikti

Panašios prekės