DOONA+ Nitro Black automobilinė kėdutė
376,04 €
458,59 €

DOONA+ Nitro Black automobilinė kėdutė

376,04 €
458,59 €

Doona+ yra pirmoji pasaulyje automobilinė kėdutė, turinti integruotą mobilumo platformą. Automobilinę kėdutę transofrmuosite į vėžimėlį vienu judesiu vos per kelias sekundes. Bagažinėje nuo šiol turėsite daugiau laisvos vietos kitiems daiktams. Kėdutė pasižymi aukščiausiais saugumo ir kokybės standartais.

Kartu su kėdute, pasirinkite ir papildomus aksesuarus.

Doona™ sukurta taip, kad tėvams būtų suteikta galimybė pasirūpinti ir vaiko saugumu, ir galėtų rinktis tinkamiausią galimybę laisvai judėti: važiuodami automobiliu ar pėsčiomis.

saugumas.png

Standartai ir sertifikatai.

Gaminiai kūdikiams tikrinami, siekiant atitikti griežčiausius standartus. Tai ypač pasakytina apie automobilines kėdutes ir vežimėlius, kurie turi apsaugoti kūdikį kelionės metu. Dėl savo „hibridinio“ funkcionalumo „Doona™“ buvo išbandyta ir sertifikuota kaip vaikiška automobilinė kėdutė, vežimėlis, atlošiama kėdutė (ES), nešynė (JAV) bei patvirtinta kaip tinkama naudoti lėktuvuose tiek Europoje, tiek JAV.

Bandymai.

Doona sėkmingai išlaikė visus teisiškai privalomus atitikties bandymus ir papildomus bandymus, kurie viršija reikalavimus. Doona buvo puikiai įvertinta „Stifting Warentest“, ADAC, OAMTC ir NHTSA apžvalgose.

specifikacija.png

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Jums taip pat gali patikti

−17%
−17%
−17%
31,13 €
37,51 €
−17%
13,06 €
15,73 €
−17%

Panašios prekės

−17%
13,06 €
15,73 €
−17%