Garantija ir grąžinimas

Jeigu 100% nesate patenkinti pirkiniu, bet kurią internetu įsigytą prekę per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. 

1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS  PER 14 DIENŲ

Streetboards.lt parduotuvė taiko 14 dienų prekių grąžinimo politiką, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. Klientai gali grąžinti prekes apkeisdami prekę arba atgaudami pinigus.

Trys Prekių grąžinimo žingsniai:

1. Užpildykite PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMĄ, kurioje aprašykite grąžinimo priežastį

2.  Grąžinkite prekes tiesiai į parduotuvę:

 1.  mažoms siuntoms galite naudotis Omniva paštomatais https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/streetboards-lt (kaina 2,15 €)
 2.  didesnėms siuntoms naudokitės mūsų partnerio VENIPAK teikiama paslauga https://streetboards.lt/siuntimo-paslauga  (kaina 4,99 €)
 3.  prekes grąžinkite savo pasirinktu kurjeriu.
 4. Mes prašome išsaugoti originalią pakuotę ir siųsti prekes atgal kartu su ja. Tai padės išvengti prekių sugadinimo ar praradimo prekių grąžinimo metu.

3. Prie siuntos pridėkite pirkimo dokumentus ir prekių grąžinimo formą.

Pinigai už prekę bus grąžinami tik tam pačiam pirkėjui arba įmonei, kuri atliko pirkimą ir mokėjo už prekes per 5-7 darbo dienas nuo grąžintos prekės gavimo. Pristatymo mokestis ir mokestis atsiskaitant grynais/kortele atsiimant prekes negrąžinamas. Atkreipkite dėmesį, kad tai netaikoma prekėms, keičiamoms į kitas. Toliau rasite išsamesnę informaciją apie daikto keitimą

Mes nedengiame siuntimo kainos, nebent prieš gražinimą buvo susitarta kitaip.

2. PREKIŲ KEITIMAS PER 14 DIENŲ

Jeigu norite, kad prekė būtų priimta/apkeista – ji neturi turėti naudojimo žymių.

1. Užpildykite PREKIŲ PAKEITIMO FORMĄ 

2.  Grąžinkite prekes tiesiai į parduotuvę:

 1.  mažoms siuntoms galite naudotis Omniva paštomatais https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/streetboards-lt (kaina 2,15 €)
 2.  didesnėms siuntoms naudokitės mūsų partnerio VENIPAK teikiama paslauga https://streetboards.lt/siuntimo-paslauga  (kaina 4,99 €)
 3.  prekes grąžinkite savo pasirinktu kurjeriu.
 4. Mes prašome išsaugoti originalią pakuotę ir siųsti prekes atgal kartu su ja. Tai padės išvengti prekių sugadinimo ar praradimo prekių grąžinimo metu.

3. Prie siuntos pridėkite pirkimo dokumentus ir prekių grąžinimo formą.

Mes nedengiame siuntimo kainos, nebent prieš gražinimą buvo susitarta kitaip. 

Jeigu grąžinate prekes apkeitimui ir gyvenate Lietuvoje, mes išsiųsime prekę nemokamai. Deja, tarptautiniams užsakymams negalime pasiūlyti nemokamos keitimo paslaugos. Klientai turi padengti papildomą siuntimo mokestį.

Atkreipkite dėmesį, jei bandysite grąžinti užsakymą po 14 dienų, jūsų grąžinimas nebus priimtas (nebent būtų taikomos ypatingos aplinkybės).

3. GAMYBOS DEFEKTAI IR BROKAS

Gamybos defektams ir brokui taikoma 24 mėnesių garantija. Gamintojo garantijos trukmė priklauso nuo produkto tipo ir jo naudojimo pobūdžio. Dėl produktų, naudojamų ekstremalioms ar lauko sporto reikmėms, šių produktų garantiniai laikotarpiai paprastai yra trumpesni nei tradicinių produktų, pavyzdžiui, virdulio.

Tam tikrais atvejais prekinių ženklų gamintojai priims sprendimą ar taikyti garantiją, remdamiesi įrodymais ar produktas buvo pernelyg daug naudotas (dėl ko garantija negali būti taikoma) ar tai gamybos defektas. Atminkite, kad žemiau pateikti laikotarpiai yra apytiksliai. Apimtas laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis, priklausomai nuo produkto ir (arba) prekės ženklo.

Jei atsitiks taip, kad garantijos laikotarpis jau bus praėjęs, negalėsime jums pagelbėti. Tačiau nedvejodami skambinkite arba siųskite el. paštu savo klausimus, kad galėtumėme patarti, kaip pasikeisti ar pasitaisyti sugedusias dalis patiems!

Jei po įsigijimo produktas buvo modifikuotas, garantija negalioja. Metalines dalis (pvz. vairus) trumpinant per ilgį ar plotį - pjūvis padarys gaminį silpnensniu, todėl nebus taikoma garantija. Pamestoms dalims (varžtams, spyruoklėms, dangteliams ir pan) ir dėl pametimo bei netinkamo eksploatavimo atsiradusiems defektams garantija netaikoma.

Jeigu manote, kad prekė brokuota užpildykite šią DEFEKTŲ IR BROKO FORMĄ, ir atsiųskite prekę per kurjerį į mūsų parduotuvę adresu A. Domaševičiaus g. 3, LT-01400 Vilniuje. Prie siuntos pridėkite pirkimo dokumentus ir prekių grąžinimo formą. 

Toliau pateikiami tipiniai parduodamų produktų garantiniai laikotarpiai ir sąlygos:

3.1. PASPIRTUKAI IR JŲ DALYS

Sulankstomi paspirtukai – taikoma 2 metų garantija gamintojo defektams. Garantija netaikoma guminėms/poliuretano rankenėlėms, ratukams ir guoliams. Dėl netinkamos eksploatacijos ir nepriežiūros atsiradusiems defektams garantija netaikoma.

Sulankstomi triračiai paspirtukai – taikoma 2 metų garantija gamintojo defektams. Garantija netaikoma guminėms/poliuretano rankenėlėms, ratukams ir guoliams. Dėl netinkamos eksploatacijos ir nepriežiūros atsiradusiems defektams garantija netaikoma

Paspirtukai triukams – taikoma 2 metų garantija riedant gatvėmis. Atliekant triukus, kurie padidina apkrovas paspirtukui, pažeidžia paspirtuko konstrukciją ir padidina jo nusidevėjimą, kiekvienai paspirtuko daliai taikoma atskira garantija. Jei viena paspirtuko dalis suges ar sulūš dėl gamintojo kaltės, tik ta dalis bus pakeista. Skirtingos dalys turi skirtingą garantijos lygį pvz., stabdžiai, rankenos ir guoliai, yra besidėvinčios dalys kurios susidėvi įprasto naudojimo metu. Jei tam tikra pilno paspirtuko dalis sugenda ir jai taikoma garantija, mes atsiųsime jums atsarginę dalį. Jei šios dalies nebus, pasiūlysime kitą ne prastesnę dalį. Jei reikia, mūsų specialistai pakonsultuos ir padės pakeisti sugadintą dalį.

Vairai:

 • Chromoly (Chromo molibdeno lydinio plieno) vairai - 3 mėnesiai (kai kurie gamintojai siūlo iki 6 mėnesių). Chromuotų vairų garantija paprastai priklauso nuo naudojimo lygio, taip pat nuo įvykusio lūžio tipo. Pavyzdžiui, jei vairas sulūžo tiesiai ant suspaudimo srities, tai paprastai yra dėl to, kad buvo per daug suveržtas ir garantija gali būti netaikoma.
 • Aliuminio vairai - 1 mėnuo. Aliuminis naudojamas siekiant užtikrinti, kad strypai būtų kuo lengvesni. To trūkumas - naudojama medžiaga yra silpnesnė nei standartiniai chromoly vairai. Dėl šios priežasties aliuminio vairams paprastai netaikoma garantija jam išlinkus arba lenkimo sukeltai žalai, nebent tai akivaizdu dėl to, kad vairas buvo brokuotas. Lūžis bus padengtas garantijos per 1 mėnesio laikotarpį, nors tai vėl priklauso nuo bendros vairo būklės ir įvykusio lūžio tipo.
 • Titano lydinio vairai - 1 mėnuo. Titano vairai taip pat suprojektuoti taip, kad būtų itin lengvi. Jie skirti patyrusiems riedėtojams ieškantiems lengviausių komponentų. Titano vairai turi 1 mėnesio garantiją, nors tai taip pat priklauso nuo naudojimo ir situacijos.

Ratai, guoliai ir vairo kolonėlės yra eksploatacinės paspirtuko dalys todėl garantija nėra taikoma, nebent jie būtų brokuoti gavus prekę. 

Platforma (deck) - 3 mėnesių garantija. Atkreipkite dėmesį, kad rėmai bus keičiami tik dėl gamintojo broko, netinkamas naudojimas į garantiją nepatenka. Gavus garantijos prašymą, jusų bus paprašyta pateikti nuotraukas, įrodančius bendrą rėmo būklę, kad galėtume susisiekti su tiekėjais. Įtrūkimai garantija padengti nebus. Įtrūkimai, kurie nėra ant suvirinimo siūlių, paprastai rodo netinkamą naudojimą arba nusidėvėjimą, o ne gamybos defektą, todėl garantija netaikoma. Pažeidimams atsiradusiems čiuožiant ant grubaus paviršiaus garantija netaikoma

Garantija netaikoma ašies varžtams ir stabdžiams, nes jie yra eksploatacinės rėmo dalys. Be to, šioms dalims sulūžus ir padarius žalos rėmui, garantija nėra taikoma.

Kompresinės sistemos ir SCS - 3 mėnesiai. Žala, kurią sukelia pernelyg stiprus kompresinės sistemos priveržimas, nebus taikoma garantijai, nes tai yra vartotojo, o ne gamintojo klaida. Varžtų deformacijai arba jos sukeltai žalai nebus taikoma garantija, nebent būtų įrodyta, jog defektas jau buvo prekės gavimo metu. 

Šakės (fork) - 3 mėnesiai. Dažniausia problema, su kuria susiduria šakės, yra įlinkimai ir lūžiai. Garantija bus taikoma, jei žala atsiranda dėl gamybos broko. Garantija netaikoma žalai, kurią sukelia netinkamas naudojimas arba prekės netinkamas surinkimas.

Rankenėlės (grips) – guminės ir poliuretano rankenėlės normalaus naudojimo metu susidurs su nusidėvėjimu, todėl joms netaikoma garantija, nebent prekės gavimo metu būtų matomas brokas.

Švitrinė danga (grip tape) – švitrinė danga naudojimo metu patirs nusidėvėjimą, todėl jai netaikoma garantija, nebent prekės gavimo metu būtų matomas brokas. Švitrinės dangos gyvavimo trukmė gali būti prailginta nenaudojant paspirtuko per lietų ir neužteršiant dangos purvu ar smėliu.

Stabdžiai ir purvasaugiai – garantija netaikoma, nebent jie būtų brokuoti gavus prekę.

Gnybtai  (clamp) – 1 mėnuo. Taikoma tinkamai naudojant. Sriegio pažeidimas perveržiant gnybtą, gnybto trynimasis į metalą ir to sukeltiems pažeidimams bei kitam naturaliams nusidevėjimui garantija netaikoma. 

Visi garantijos atvejai bus perduoti prekių gamintojams, o sprendimai bus priimami pagal jų garantijų gaires. Šios gairės gali skirtis nuo aukščiau nurodytos informacijos.

Pavyzdžiui, Ethic DTC produktai yra suprojektuoti taip, kad būtų lengvi ir tinkami tik patyrusiems riedėtojams, todėl tai atsispindi jų garantijoje. Tais atvejais, kai garantijos atvejai buvo perduoti tiekėjams ir buvo atsisakyta suteikt garantiją, privalome laikytis mūsų tiekėjų nuomonės ir sprendimo.

 

3.2. ELEKTRINIAI PASPIRTUKAI IR JŲ DALYS

Elektriniai paspirtukai - 3 mėnesiai tačiau skirtingos dalys turi skirtingą garantijos lygį, dalys, kurios dėl nelaimingų atsitikimų ar netinkamo naudojimo yra sugadinamos, į garantiją nepatenka. Baterijoms taikoma 6 mėnesių garantija.

3.3. RIEDUČIAI IR JŲ DALYS

 

Riedučiai - 3–6 mėnesiai, priklausomai nuo prekės ženklo, besidėvinčioms dalims, tokioms kaip ratukai ir guoliai garantija netaikoma.

 

 3.4. PAČIŪŽOS IR JŲ DALYS

 

Pačiūžos - 3 mėnesių garantija.

Pačiūžų ašmenys - 3 mėnesiai.

Pačiūžų batai – 3 mėnesiai.

   

3.5. RIEDLENTĖS (KLASIKINĖS RIEDLENTĖS, LONGBOARDAI IR PLASTIKINIAI KRUIZERIAI) IR JŲ DALYS

 

Riedlentės - riedlentėms dėl medinio pagrindo yra suteikiama garantija nuo tam tikrų pažeidimų. Ašims suteikiama 3 mėnesių garantija, kitoms dalims 1 mėnesio. Garantija nesuteikiama dėl įtrūkusių ar sulaužytų lentų, sugadintų dėl medinio pagrindo prasto ar ekstremalaus naudojimo.

Riedlentės lenta - 1 mėnuo, garantija nesuteikiama dėl įtrūkusių ar sulaužytų pagrindų, sugadintų dėl medinio pagrindo prasto ar ekstremalaus naudojimo.

Riedlentės ratai - tai laikoma besidėvinčia dalimi, todėl garantija netaikoma.

Riedlentės ašys – 3  mėnesiai.

Riedlentės guoliai -  tai laikoma besidėvinčia dalimi, todėl garantija netaikoma.

3.6. KITA

BMX ir Mini BMX dviračiai – garantija dengia visus pradinius defektus rastus gavimus prekę. Dalims taikoma 3 mėn, garatija. Tačiau dalys, pažeistos dėl ypatingo ar ekstremalaus naudojimo, galinčio sukelti lūžius ir įtrūkimus, turi būti patikrintos ir įvertintos gamintojo. Naudojimo sukeltiems įbrėžimams garantija netaikoma.

 

 Šalmai - 6 mėnesiai. Apima bet kokius gamybos defektus. Neapima netinkamo naudojimo ar bendro nusidėvėjimo. Garantija negalioja vienkartinio smūgio šalmams, kurie patyrė daugkartinius smūgius.

 

Kelių, alkūnių ir riešų apsaugos - 3 mėnesiai. Apima bet kokius gamybos defektus, neapima netinkamo naudojimo ar bendro nusidėvėjimo.

4.0 GINČŲ SPRENDIMAS

Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą.

4.1 Elektroninė ginčų sprendimo platforma

Nuoroda į platformą ec.europa.eu/odr/