Pristatymas

Žinome, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai labai skirtingi, todėl stengiamės jums pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingus jų pristatymo variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.

Prekės išsiunčiamos iš artimiausio sandėlio per 1-2 darbo dienas nuo atlikto apmokėjimo. Visada galite paklausti dešiniajame ekrano kampe apačioje paspaudę mėlyną chat’o ikoną ar svetainėje nurodytu kontaktiniu telefonu, per kiek laiko pristatysime norimą prekę. Pristatymas atliekamas pasirinktą siuntimo paslaugos partnerį.


1. Atsiėmimas parduotuvėje

Visus užsakymus galite NEMOKAMAI atsiimti mūsų parduotuvėje Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilniuje. Apie paruošą atsiimti prekę informuojame el. paštu.

2. VENIPAK pristatymas į namus ir paštomatus

Venipak kurjeriai prekes pristato į paštomatus, siuntimo atsiėmimo taškus parduotuvėse ar pristato į namus/darbą.

  1. Pristatymas su kurjeriu į namus/darbą yra pats populiariausias pristatymo būdas. Jis patogus jeigu būnate namuose arba darbe visą dieną, nes kurjeris atvyksta darbo dienomis 8-18 val. Kurjeris paskambina 5 minutes iki atvažiavimo. Pasirinkus šį pristatymo būdą galite apmokėti pristatymo metu. 
  2. Pristatymas į paštomatus arba siuntų atsiėmimo taškus yra patogus tuo, kad siuntų atsiėmimo žemėlapis yra labai platus, o atsiimti galėsite 5 dienas nuo pristatymo. Neatsiėmus užsakymo laiku, jis bus sugrąžinta mums atgal, o pinigai už prekę pervesti atgal į sąskaitą/kortelę kuria mokėjote arba už papildomą mokestį siųsti pakartotinai. Šis būdas tinkamas smulkiems į paštomatą telpantiems užsakymams (pvz. atsarginės dalys, šalmai, apsaugos priemonės). 

Pasirinkus Venipak kurjerius, prekę gausite per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Paruošę siuntą užsakymui priskiriame siuntos sekimo kodą, todėl bet kuriuo metu galėsite patikrinti siuntos būklę ir buvimo vietą www.venipak.lt. Daugiau informacijos apie „VENIPAK“ darbo laiką, pristatymo laiką ir paslaugas galite rasti www.venipak.lt. 

3. DPD pristatymas į namus ir paštomatus

DPD kurjeriai prekes pristato į paštomatus ar namus/darbą.

  1. Pristatymas su kurjeriu į namus/darbą yra pats populiariausias pristatymo būdas. Jis patogus jeigu būnate namuose arba darbe visą dieną, nes kurjeris atvyksta darbo dienomis 8-18 val. Iš anksto atsiunčia siuntos pristatymo žinutę, leidžia pakeisti pristatymo dieną, kurjeris paskambina 5 minutes iki atvažiavimo. 
  2. Pristatymas į paštomatus arba siuntų atsiėmimo taškus yra patogus tuo, kad siuntų atsiėmimo žemėlapis yra labai platus, o atsiimti galėsite 5 dienas nuo pristatymo. Neatsiėmus užsakymo laiku, jis bus sugrąžinta mums atgal, o pinigai už prekę pervesti atgal į sąskaitą/kortelę kuria mokėjote arba už papildomą mokestį siųsti pakartotinai. Šis būdas tinkamas smulkiems į paštomatą telpantiems užsakymams (pvz. atsarginės dalys, šalmai, apsaugos priemonės). Siuntimo kainą skirtingu būdu matysite prekių krepšelyje.  Svarbu: užsisakę prekes, patikrinkite, kad užsakymo adresas ir pašto kodas būtų toks pats kokį įrašėte užsakymo formoje. Nurodžius netinkamą pašto kodą prekių pristatymas užtruks 1 darbo dieną ilgiau. Jei užsakytos prekės vėluoja, mes nedelsiant apie tai pranešame užsakymo formoje nurodytais kontaktais, nurodome vėlavimo priežastis ir artimiausią pristatymo datą.
Negavote prekės ar siuntinys pažeistas – skambinkite +370 676 10037 arba rašykite el.paštu info@streetboards.lt