Pristatymas

Žinome, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai labai skirtingi.
Todėl stengiamės jums pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingus jų pristatymo variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.

Prekės išsiunčiamos iš artimiausio sandėlio per 1-2 darbo dienas nuo atlikto apmokėjimo. Visada galite paklausti dešiniajame ekrano kampe apačioje paspaudę mėlyną chat’o ikoną ar svetainėje nurodytu kontaktiniu telefonu, per kiek laiko pristatysime norimą prekę. Pristatymas atliekamas pasirinktą siuntimo paslaugos partnerį.

Visus užsakymus galite NEMOKAMAI atsiimti mūsų parduotuvėje Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilniuje. Darbo laikas darbo dienomis nuo 10 val. iki 18 val. šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.

VENIPAK kurjeriai (paslaugą teikia UAB „VENIPAK Lietuva“ )
Venipak kurjeriai prekes pristato į paštomatus, siuntimo atsiėmimo taškus parduotuvėse ar pristato į namus/darbą.

  1. Pristatymas su kurjeriu į namus/darbą yra pats populiariausias pristatymo būdas. Jis patogus jeigu būnate namuose arba darbe visą dieną, nes kurjeris atvyksta darbo dienomis 8-18 val. Kurjeris paskambina 5 minutes iki atvažiavimo. Pasirinkus šį pristatymo būdą galite apmokėti pristatymo metu. 
  2. Pristatymas į paštomatus arba siuntų atsiėmimo taškus yra patogus tuo, kad siuntų atsiėmimo žemėlapis yra labai platus, o atsiimti galėsite 5 dienas nuo pristatymo. Neatsiėmus užsakymo laiku, jis bus sugrąžinta mums atgal, o pinigai už prekę pervesti atgal į sąskaitą/kortelę kuria mokėjote. Šis būdas tinkamas smulkiems į paštomatą telpantiems užsakymams (pvz. atsarginės dalys, šalmai, apsaugos priemonės). 


Pasirinkus Venipak prekę gausite per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Paruošę siuntą užsakymui priskiriame siuntos sekimo kodą, todėl bet kuriuo metu galėsite patikrinti siuntos būklę ir buvimo vietą www.venipak.lt. Daugiau informacijos apie „VENIPAK“ darbo laiką, pristatymo laiką ir paslaugas galite rasti www.venipak.lt.

ZitiCity kurjeriai (paslaugą teikia UAB „Miesto logistika“)
Venipak kurjeriai prekes pristato į namus/darbą. Tačiau turi net kelis pristatymo greičio pasirinkimus.

a)    Pristatymas tą pačią darbo dieną Vilniuje/Kaune
Darbo dieną atlikus užsakymą iki 12 val., jeigu pristatymo adresas yra Kauno mieste arba atlikus iki 14 val., jeigu pristatymo adresas yra Vilniaus mieste prekes gausite tą pačią dieną.


b)    Pristatymas kitą dieną visoje Lietuvoje
Atlikus užsakymą iki 14 val. prekes gausite kitą dieną. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje ir šeštadieniais.Siuntimo kainą skirtingu būdu matysite prekių krepšelyje.  Svarbu: užsisakę prekes, patikrinkite, kad užsakymo adresas ir pašto kodas būtų toks pats kokį įrašėte užsakymo formoje. Jei užsakytos prekės vėluoja, mes nedelsiant apie tai pranešame užsakymo formoje nurodytais kontaktais, nurodome vėlavimo priežastis ir artimiausią pristatymo datą.
Negavote prekės ar siuntinys pažeistas – skambinkite +370 676 10037 arba rašykite el.paštu info@streetboards.lt