Kategorijos
Play Balansinė lenta + volelis
82,45 €
97,00 €
  • Nauja
-15%

Play Balansinė lenta + volelis

82,45 €
97,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

Tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems naudotojams, Balansinė lenta yra nuostabus priedas pusiausvyrai ir motoriniams įgūdžiams lavinti. Bendradarbiaujant su geriausiais sportininkais ir ekspertais sukurtos trikovės lentos yra puikus būdas pagerinti savo vikrumą ir fizinę formą. Be to, jos yra puikus pasiruošimas daugeliui pusiausvyra paremtų sporto šakų, pavyzdžiui, snieglenčių sportui, burlenčių sportui ar slidinėjimui.

Vis dėlto svarbiausia, kad važinėdami Balansine lenta patirsite daug džiaugsmo. Ant jos galite atlikti begalę triukų ir pratimų. Kadangi lentą galite nešiotis su savimi, galite ją naudoti ir patalpose, ir lauke. Triukų lentos padeda gerinti pusiausvyrą, stabilumą ir kūno kontrolę bei stiprinti giliuosius pilvo ir nugaros raumenis. 

Šis Rolla Bolla su pasididžiavimu nešioja „Play“ logotipą lentos centre ir teisingai. Kaip ir visi šio Italijos gamintojo produktai, kokybė yra išskirtinė. Daugiasluoksnė fanera daro šią lentą daug tvirtesnę, palyginti su kitais rinkoje esančiais MDF modeliais. Lenta turi 4 apvalius griovelius (po du iš abiejų galų), kur gali būti dedami stulpeliai, kad būtų iššūkis vertikaliau. Pateikiama su labai stipriu Rolla cilindru, kuris gali atlaikyti didelį svorį ir turi „Play“ kokybės antspaudą.

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės