Kategorijos
Masažuojantis gimnastikos lankas Jinpoli Sports Power Ring Hoop (skersmuo 97 cm, svoris 0,84 kg)
16,99 €
19,99 €

Masažuojantis gimnastikos lankas Jinpoli Sports Power Ring Hoop (skersmuo 97 cm, svoris 0,84 kg)

16,99 €
19,99 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

Originalus Hula Hop Wheel iš Korėjos kompanijos Jinpoli "PowerRing Hula - Hoop"

Duomenys:

medžiaga - polietilenas (PE)

skersmuo - 97 cm

svoris - 0,84 kg

rinkinys - 7 segmentai labai lengvam prijungimui (4 violetiniai ir 3 balti)

dėžutės su ratu išmatavimai 48cm x 27cm x 10cm

Pagrindiniame apvade yra įmontuoti 56 masažo kamuoliukai. Hula lanko pratimas yra labai paprastas ir puikus būdas formuoti figūrą bei pagerinti būklę. Deginti kalorijas šiuo ratu yra daug lengviau ir efektyviau.

Naudojimo instrukcijos:

Riebalų deginimas

Hula hoop – prietaisas efektyviems pratimams ir nereikalingų kilogramų mažinimui. Specialiai sukurti masažo kamuoliukai spaudžia ir masažuoja pilvo, nugaros, klubų ir sėdmenų raumenis.

 

Jis atlieka masažo funkciją

Dėl stipraus ir tiesioginio poveikio pilvo ir liemens raumenims dauguma naudotojų jaus raumenų skausmus pirmąsias dvi savaites po treniruotės naudojant prietaisą. Prisiminti ! Lieknėkite ir formuokite juosmenį palaipsniui, žingsnis po žingsnio, ne per greitai. Prietaisas papildomai padeda užkirsti kelią vidurių užkietėjimui, tačiau jis nenaudojamas medicinoje.

 

Lengvas surinkimas

Paprastas ratų segmentų sujungimo būdas, lengvai išardomas, leidžiantis patogiai laikyti ir nepakeičiamas kelionės metu.

 

Įspėjimas naujiems hula lanko naudotojams.

Žmonėms, turintiems rimtų nugaros, klubų ir kelių problemų, prieš pradedant mankštintis patariama kreiptis į gydytoją. Kai kurie naudotojai, pirmą kartą naudodami prietaisą išplėstinio masažo režimu, gali pastebėti nežymius įbrėžimus ir odos sumušimus, todėl rekomenduojama dėvėti tinkamus drabužius, kad būtų išvengta tiesioginio kontakto su oda. Jei po dviejų savaičių vartotojas jaučia diskomfortą, kreipkitės į gydytoją. Masažo kamuoliukai gali kelti pavojų kūdikiams ir vaikams užspringti. Sportuodami būkite atidūs kūdikiams ir naminiams gyvūnėliams ir būkite atsargūs, kad nepažeistumėte namų apyvokos daiktų.

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės