Kategorijos
UEFA Europos lygos oficialus kamuolys 2022/23, 5 dydis 5000
114,00 €

UEFA Europos lygos oficialus kamuolys 2022/23, 5 dydis 5000

114,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

Tai yra toks pats kamuolys, kokį UEFA Europos lygos 2022/2023 sezono rungtynių metu naudoja tokie klubai kaip Leicester ir West Ham. Yra tik 5 dydžio. Puikus pasirinkimas rimtam žaidėjui! Tai ne kopija.

Kamuolio specifikacija

Konstrukcija / Technologija Patentuota Acentec

Viršelio medžiaga PU oda

Šlapimo pūslės lateksas

Dėžutės kiekis 12

Tiekiamas pripūstas/išleistas pripūstas

Tinkama žaidimui paviršiaus žolė, AstroTurf – lauke

Pridedama ekrano dėžutė Taip

Našumas

Patentuota ACENTEC struktūra. Unikali Molten šiluminio sujungimo technologija ant pagalvėlės putplasčio sluoksnio sukuria lygų, besiūlią dangą, kurios neįmanoma padaryti siuvant rankomis. Rezultatas – tolygus paviršius ir sumažintas vandens sugėrimas, užtikrinantis išskirtinį našumą, kuriam įtakos neturi oro sąlygos. Besiūliai, kad būtų galima maksimaliai valdyti kamuolį.

Paviršius, padidinantis skrydžio stabilumą

Tekstūruotas rutulio paviršius sumažina turbulenciją ir stabilizuoja ją skrydžio metu. Tai pagerina kamuolio valdymą, todėl atliekami tikslesni perdavimai ir metimai.

Kokio dydžio kamuolį turėčiau nusipirkti?

Kamuolio dydis Amžius Kamuolio apimtis
5 dydis 14+ 68 - 70 cm
4 dydis 9-14 m. 63,5 - 66 cm
3 dydis 6-9 m. 58 - 60 cm

Išskirtinis UEFA lygos dizainas

UEFA Europos lygos „energijos bangos“ prekės ženklo tapatybė reprezentuoja klubų kelionę visoje Europoje, išreiškiančią jaudinančio nuotykio aukštumas ir nuosmukius. Energijos banga buvo integruota į Molten firminį stilių, kad būtų sukurtas unikalus ir išskirtinis dizainas, ir išdėstyta taip, kad būtų padidintas vizualinis atpažinimas.

Naujas vožtuvas

Priėmus naują vožtuvą, pripučiant kamuolį sumažėja trintis (40%, palyginti su ankstesniais oficialiais rungtynių kamuoliais), todėl jis yra atsparesnis pažeidimams.

Pripūtimo informacija

Visuose rutuliuose aplink vožtuvą atspausdintas tinkamas slėgis. Tinkamas rutulio pripūtimas yra svarbus norint išlaikyti techniškai pranašesnį gaminį. Per didelis pripūtimas sugadins kamuolį. Pripučiant rutulį su pompa, labai svarbu, kad pompos adata būtų sutepta prieš įdedant.

Dydis: 5 dydis
Rekomenduojama: Laukui (outdoor)
Medžiaga: PU/PVC
Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės