Kategorijos
Royal Kendama Plush Blue Yellow
17,00 €
20,00 €
  • Nauja
15%

Royal Kendama Plush Blue Yellow

17,00 €
20,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

 Dabar mes didžiuojamės galėdami jums pristatyti naują Plush modelį. Atlikę išsamų bandymą, Royal Kendama sukūrė patobulintą ir nuostabų dažų patvarumą bei dangą, kuri suteiks aukštesnio lygio žaidėjams šiek tiek papildomo pranašumo, kurio jiems reikia beprotiškiausioms techninėms gudrybėms. 65/35 spalvų skilimai galimi 5 įspūdingais dviejų atspalvių atspalviais ir nuostabiai skaidria „Honey“ spalva, skirta tiems, kurie tiesiog mėgsta demonstruoti savo įgūdžius.  Žinome, kad jums tai patiks.

Kendama šaknys turi istorinę Japoniją, tačiau dabar yra žaidžiama ir praktikuojama visame pasaulyje. „The Royal Kendama“, pagerbiant japonų kilmę, yra sukurta siekiant pagerinti pusiausvyrą ir susikaupimą, taip pat sužadinti vaizduotę. Su Royal Kendama gudrybių galimybės yra begalinės; sugavimus, metimus, smaigalius ir kioskus. Pats laikas spustelėti!

Sukurta kartu su „The Void“ – pirmuoju vakariečiu, pasiekusiu 5 dano įvertinimą ir 2 kartus „British Open“ čempionu – galima įsigyti išmanioje pristatymo dėžutėje su euro kabliu. Kiekviena kendama pateikiama su keliomis kalbomis instrukcijomis su Donaldo Granto iliustracijomis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Royal Kendama“ istoriją ir komandą, būtinai apsilankykite:  www.royalkendama.com

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės

15%
17,00 €
20,00 €
15%
17%
15,00 €
18,00 €