Kategorijos
Infinity yo-yo virvelių rinkinys (10 vnt.) Orange
5,99 €
  • Nauja

Infinity yo-yo virvelių rinkinys (10 vnt.) Orange

5,99 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

Pakelkite savo yo-yo žaidimą į kitą lygį su Infinity yo-yo stygomis. Pagamintos iš 100% 10 tipo poliesterio, šios virvelės yra ne tik minkštos ir lygios, bet ir neįtikėtinai patvarios, todėl jos yra puikus pasirinkimas rimtiems yo-yo žaidėjams.

Kiekvienoje pakuotėje yra 10 virvelių, todėl gausite atsarginių dalių toms intensyvioms treniruotėms. Virvelės yra ryškios geltonos, oranžinės ir žalios spalvos, todėl galite pritaikyti savo yo-yo išvaizdą ir išreikšti savo unikalų stilių.

Infinity yo-yo stygos sukurtos taip, kad užtikrintų nuoseklų veikimą, užtikrinant, kad jūsų yo-yo visada reaguotų sklandžiai ir nuspėjamai. Dėl išskirtinio patvarumo galite pasitikėti, kad šios stygos atlaikys pačius reikliausius triukus ir triukus.

Atnaujinkite savo yo-yo žaidimą su Infinity yo-yo stygomis ir patirkite našumą bei ilgaamžiškumą, kurio reikia, kad pakeltumėte savo įgūdžius į kitą lygį. Dėl švelnaus pojūčio, sklandaus žaidimo ir ryškių spalvų šios stygos tikrai taps jūsų pasirinkimu visiems jūsų yo-yo poreikiams.

Parduodama pakuotėmis po 10 vnt.

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės

23%
10,00 €
13,00 €