Kategorijos
2022 Blunt Prodigy S9 Street White
238,00 €

2022 Blunt Prodigy S9 Street White

238,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

„Prodigy Series 9 Street Edition“  paspirtukai turi daugiau gatvei būdingų komponentų. Šis klasikinis kaskadininkų paspirtukas turi T Style Thermal strypus, Boxed Ends ir platesnes bei ilgesnes kaladėles.

Šis modelis tinka vidutiniam ir pažengusiam paspirtukininkui, pasiruošusiam progresuoti gatvės scenoje.

„Prodigy Street Edition“ apima visus puikius standartinio „Prodigy“ atnaujinimus su kai kuriais išskirtinai gatvei būdingais komponentais. Prodigy 6061-T6 ekstruzinio aliuminio korpusas su iškirptu pagrindu yra ilgesnis ir platesnis, jame yra mūsų keičiami nailoniniai galai. Paspirtuko viršuje yra 4130 Cro-Mo T stiliaus terminiai strypai, apvynioti standartiniu dviejų varžtų 6061 aliuminio spaustuku ir TPR rankenomis. Pro komplektas rieda ant 120 mm x 24 mm GAP ratų su geriausiais 86a klasės poliuretano ir ABEC 9 guoliais. NAUJOS Diamond IHC šakės yra suderinamos su iki 125 mm x 30 mm paspirtuko ratais.

Apie gamintoją Blunt / ENVY

Australų prekės ženklas  BLUNT  buvo sukurtas 2009 m. buvusio profesionalaus BMX dviratininko Dinny Spicerio. Jis greitai tapo lyderiaujančiu triukinių paspirtukų srityje. Jo įvaizdį puoselėja tokie pripažinti sportininkai kaip Jonathan Perroni, Flavio Pesenti arba Raymond Warner ir Matis Neyroud. Prekės ženklas "Blunt", Jungtinėse Amerikos Valstijose dar žinomas kaip "Envy", siūlo sukomplektuotus paspirtukus, taip pat atsargines dalis, pavyzdžiui, dekus, vairus ir ratus, skirtus važinėti riedlenčių parke ir gatvėje. "Blunt" gaminiuose derinama kokybė ir našumas, kad būtų patenkinti visų raiderių - nuo pradedančiųjų iki profesionalų - poreikiai ir norai.
Ratukų skersmuo: 120 mm
Ratukų plotis: 24 mm (standartinis)
Decko ilgis: 52
Decko plotis: 12,5
Vairo aukštis: 65
Vairo plotis: 56
Vairo tipas: T forma
Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės

4%
129,00 €
134,00 €
−5%
123,50 €
130,00 €