Kategorijos
Riedlentė Madrid Teal 7.25" x 28.75"
85,00 €

Riedlentė Madrid Teal 7.25" x 28.75"

85,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

Puiki legendinio Madrid riedlentė pradedančiajam. Madrid yra vienas seniausių riedlenčių gamintojų ir kilęs iš Kalifornijos, JAV. 

Vienas labiausiai atpažįstamų Madrid modelių - Marty McFly riedlentė iš filmo "Atgal į ateitį".

Long 28.7" (72.9cm)

Width  7.25" (18.4cm)

Material Canadian Mapple, 7-ply

Shape Double kicktail

Weight Maximum user weight: 80Kg

Axles Standard kingpin

Wheels 53mm | 99A

Bearings ABEC-7

Apie gamintoją Madrid

"Madrid skateboards" riedlentės gamina daugybę kokybiškų sukomplektuotų riedlenčių, longboardų, dekų ir ratų. Madrid longboardai  gali būti iš karto atpažįstami dėl 1980-ųjų retro stiliaus, užtikrinančio, kad išsiskirsite riedlenčių parke ar gatvėje. Tačiau Madride svarbiausia ne tik dizainas, o jų įgaubta lentų forma sukurta taip, kad užtikrintų maksimalų stabilumą. „Madrid Skateboards“ atsirado 1976 m., kai Jerry Madridas pradėjo dirbti su savo broliais Pietų Kalifornijoje. Prekės ženklas ir toliau viską gamina savo viduje JAV, o lentų gamybai naudoja kokybišką beržą ir klevą. Bėgant metams Madridas dalyvavo daugybėje bendradarbiavimų, rodomų populiariuose serialuose ir filmuose, tokiuose kaip „Keisti dalykai“ (Stranger things) ir „Atgal į ateitį“ (Back to the Future). Apskritai, Madrido riedlentės gamina didelį lentų pasirinkimą rimtiems riedlentininkams.
Dydis: 7.25" (18.415 cm)
Decko ilgis: 28.75" (73.0 cm)
Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Jums taip pat gali patikti

Panašios prekės