Kategorijos
Sk8mafia Og Logo Jewel 7.75" x 31.60" riedlentė
111,20 €
139,00 €
-20%

Sk8mafia Og Logo Jewel 7.75" x 31.60" riedlentė

111,20 €
139,00 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

Ši Sk8mafia riedlentė - tai aukštos kokybės riedlentė su aukštos kokybės  ir ilgaamžėmis dalimis. Skirta patyrusiems riedlentininkams.

Apie gamintoją SK8MAFIA skateboards

"Sk8Mafia" yra Kalifornijoje įsikūrusi įmonė, gaminanti smagaus ir išraiškingo stiliaus riedlentes, dekus ir drabužius. "Sk8Mafia" lentos gaminamos iš aukščiausios kokybės Kanados klevo medienos ir specialiai gaminamos taip, kad būtų ilgaamžės. Šis prekės ženklas reiškia linksmumą ir kūrybiškumą, o tai matyti iš spalvingo visų jų gaminių dizaino. Sk8Mafia" prasidėjo tik kaip marškinėlių prekės ženklas, kurį Danas Conelly sukūrė, kai dirbo prie projekto savo meno mokykloje San Diege. Projektas buvo gerai įvertintas ir paskatino Daną žengti dar vieną žingsnį - gaminti riedlentes, prie jo prisijungė dar keli kolegos. Pasinaudoję savo aistra riedlentėms, jie sukūrė prekės ženklą, kuris labai gerai žinomas dėl smagaus požiūrio į gyvenimą ir aukštos kokybės gaminių.
Dydis: 7.75" (19.685 cm)
Decko ilgis: 31.6" (80.27 cm)
Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Jums taip pat gali patikti

Panašios prekės