Kategorijos
Riedučiai Movino Cruzer B2 Pink 30-33
60,99 €

Riedučiai Movino Cruzer B2 Pink 30-33

60,99 €

Statusas
Turime parduotuvėje. Pristatymas per 1 dieną.
Gamintojas
Turite klausimų?
 

Pristatymas

Mes leidžiame įsigyti tik tas prekes, kurias turime parduotuvėje. Prekės likutį galite patikrinti aukščiau. Paprastai prekės perduodamos kurjeriui darbo dienomis 15 val. ir pristatomos kitą darbo dieną.

„Movino Cruzer B2“ yra pramoginiai riedučiai, sukurti daugiausia aktyviam jaunimui, kaip bekompromisės kokybės ir miesto dizaino derinys, patenkinantis net ir pačius reikliausius! Aukštos klasės komponentai, patogus bato užpildymas, aliuminio slydimas ir gerai apgalvota tvirtinimo sistema, o visa tai papildo stilius, kuris patraukia akį, bet neužgožia.

Jūsų patogumui ir saugumui „Cruzer B2“ turi trigubą tvirtinimo sistemą: sagtį, raištelius ir dirželį su velctro lipukais. Sagtis suprojektuota taip, kad batus būtų galima greitai ir efektyviai pritvirtinti ir kad važiuojant jis neatsilaisvintų.

„Movino Cruzer B2“ korpusas sukurtas taip, kad maksimaliai padidintų važiavimo komfortą. Tinkamai subalansuotas svorio centras leidžia išlaikyti teisingą laikyseną važiuojant. Aukštos kokybės aliuminio lydinys garantuoja ilgaamžiškumą išlaikant mažą svorį.

Mes žinome, kokie svarbūs ratai yra pačiūžose. Štai kodėl mes jiems skyrėme šiek tiek daugiau dėmesio. Aukščiausios klasės „ABEC-9“ guoliai - dar ne viskas! „Cruzer B2“ modelyje padidinome ratų dydį 30-33 (S dydis) - 70 mm skersmens, 34-37 (M dydžio )- 76 mm skersmens, o 38-41 (L dyd=io) - 80 mm skersmens ir 24 mm pločio). Dideli ratai leidžia pasiekti didesnį greitį, todėl galite smagiau vairuoti!

Medžiaga: Aliuminis
Batų dydis: 30
31
32
33
Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Atsiliepimo forma
Jūsų įvertinimas
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas

Panašios prekės

59,99 €

Riedučiai SFR Pulsar Pink 25.5-29 dydžio

Reguliuojamas dydis: 25.5-29
49,05 €
64,05 €